Mieszkasz lub pracujesz w Radomiu? Dowieziemy! Restauracja japońska z dowozami całych zestawów

Azjatyckie jedzenie w zestawach. Zobacz, jaki zestaw sushi Ci najbardziej odpowiada i zamów z dowozem.

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego świata smaków w Nabo Sushi Rolls! Nasze zestawy sushi, dostępne do zamówienia online, to prawdziwa uczta dla zmysłów, idealna na każdą okazję. Czy to romantyczna kolacja we dwoje, rodzinny obiad, spotkanie biznesowe, czy uroczyste przyjęcie - mamy coś specjalnego dla każdego. Każdy zestaw sushi jest starannie przygotowany przez naszych doświadczonych sushi mistrzów, którzy łączą swoje unikalne techniki z nowoczesnymi smakami, aby dostarczyć niezapomniane doznania kulinarne.

Zestawy sushi Radom

Oferujemy szeroki wybór zestawów sushi w Radomiu, które zadowolą zarówno początkujących smakoszy, jak i wytrawnych koneserów sushi. Oto szczegółowy opis naszych zestawów, które możesz zamówić z dostawą na terenie całego Radomia - do domu, firmy, a nawet na specjalne okazje. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i zamów sushi z Nabo Sushi Rolls już dziś!

Zestaw 1 (12 sztuk)

Ten zestaw to doskonałe wprowadzenie do świata sushi. Składa się z 6 sztuk hosomaki z delikatnym łososiem i świeżym ogórkiem oraz 6 sztuk futomaki z krewetką w chrupiącej tempurze, marynowaną marchewką i por. Idealny dla tych, którzy cenią sobie prostotę i klasyczne smaki.

Zestaw 2 (14 sztuk)

Zestaw dla tych, którzy szukają odrobiny różnorodności. Zawiera 6 sztuk futomaki z krewetką w panko, tykwą, rzodkiewką, sezamem i sosem teriyaki, 6 sztuk california maki z łososiem, szczypiorkiem, serkiem i sezamem oraz 2 sztuki nigiri z łososiem. To połączenie tradycji z nowoczesnymi akcentami.

Zestaw 3 (28 sztuk)

Idealny dla większego grona smakoszy lub dla tych, którzy po prostu kochają sushi. Zestaw zawiera 16 sztuk uramaki z łososiem, serkiem, szczypiorkiem, rzodkiewką oraz tuńczykiem, ogórkiem, marynowaną marchewką i sezamem, a także 12 sztuk hosomaki z paluszkami krabowymi i krewetką w tempurze.

Zestaw 4 (24 sztuki)

Ten zestaw to prawdziwa uczta futomaki. Zawiera 24 sztuki z różnorodnymi nadzieniami, w tym krewetką w tempurze, marynowaną marchewką, tykwą, łososiem, serkiem Philadelphia, szczypiorkiem, tuńczykiem, ogórkiem oraz paluszkiem krabowym z awokado.

Zestaw 5 (30 sztuk)

Bogaty wybór futomaki i california maki. Zestaw zawiera futomaki z krewetką w tempurze, awokado, ostrym sosem Majo-Sriracha, łososiem, serkiem Philadelphia, awokado, tykwą, tuńczykiem, rzodkiewką, ogórkiem, marynowaną marchewką oraz california maki z kalmarów w tempurze, ogórkiem, rzodkiewką, tykwą, prażonym sezamem, paluszkiem krabowym, awokado, shitake i kawiorem Orange.

Zestaw 6 (36 sztuk)

Zestaw łączący futomaki, california maki i hosomaki. Zawiera futomaki z łososiem, ogórkiem, rzodkiewką, marynowaną marchewką, krewetką w panko, tykwą, awokado, sosem teriyaki, california maki z tuńczykiem, awokado, tykwą, kawiorem z ryby latającej, krewetką w tempurze, porem, ogórkiem, awokado oraz hosomaki z tykwą, sezamem, łososiem w tempurze.

Zestaw 7 (42 sztuki)

To prawdziwa uczta dla zmysłów, zawierająca futomaki z łososiem, awokado, serkiem, marynowaną marchewką, paluszkiem krabowym, tykwą, tuńczykiem, ogórkiem, rzodkiewką, kalmarów w tempurze, sosem mayo, tykwą, awokado, california maki z rybą maślaną, porem, tykwą, ogórkiem, rzodkiewką, tuńczykiem, łososiem, awokado, prażonym sezamem oraz hosomaki z łososiem.

Zestaw 8 (60 sztuk)

Idealny na większe spotkania lub imprezy. Ten obfity zestaw zawiera 12 sztuk hosomaki w tempurze z łososiem i tuńczykiem, 24 sztuki futomaki z grillowanym łososiem, ogórkiem, tykwą, sosem teriyaki, grillowaną rybą maślaną, rzodkiewką, marynowaną marchewką oraz 24 sztuki california maki z surimi, serkiem, rzodkiewką, sezamem, krewetką w panko, ogórkiem, porem i łososiem na zewnątrz.

Zestaw 9 (32 sztuki)

Zestaw składający się z 24 sztuk california maki z tuńczykiem, awokado, tykwą, kawiorem z ryby latającej, łososiem, porem, ogórkiem, rzodkiewką, paluszkiem krabowym, marynowaną marchewką oraz 8 sztuk uramaki z łososiem, tuńczykiem, porem, ogórkiem i kawiorem. To połączenie klasycznych smaków z nowoczesnymi akcentami.

Zestaw 10 (34 sztuki)

Ten zestaw to mieszanka 12 sztuk futomaki z łososiem, awokado, serkiem, marynowaną marchewką, kalmarów w tempurze, ogórkiem, rzodkiewką, tykwą, prażonym sezamem, 10 sztuk maki w tempurze z paluszkiem krabowym, serkiem, rzodkiewką, awokado, 6 sztuk hosomaki z tuńczykiem oraz 6 sztuk nigiri z łososiem, tuńczykiem i krewetką ebi. To idealny wybór dla tych, którzy chcą spróbować różnych rodzajów sushi.

Zestaw 11 (30 sztuk)

Prosty, ale smakowity wybór składający się z 12 sztuk futomaki z tuńczykiem, ogórkiem, rzodkiewką, marynowaną marchewką, łososiem oraz 18 sztuk hosomaki z łososiem, tykwą, ogórkiem i surimi. Idealny na szybki i smaczny posiłek.

Zestaw 12 (36 sztuk)

Zestaw łączący 12 sztuk futomaki z tuńczykiem, łososiem, rzodkiewką, marynowaną marchewką, ogórkiem, serkiem, awokado oraz 24 sztuki uramaki z surimi, serkiem, szczypiorkiem, rybą maślaną, tykwą, piklowaną marchewką, sezamem, łososiem, tuńczykiem i ogórkiem. To różnorodność smaków i tekstur, która zadowoli każdego miłośnika sushi.

Zestaw 13 (40 sztuk)

Bogaty wybór składający się z 12 sztuk futomaki z tuńczykiem, rybą maślaną, rzodkiewką, łososiem, ogórkiem, serkiem, awokado, 16 sztuk uramaki z tuńczykiem, serkiem, szczypiorkiem, sosem mayo, tempurą, łososiem, surimi, tykwą, kawiorem oraz 12 sztuk hosomaki w tempurze z łososiem, ogórkiem, krewetką w panko i sosem mayo. To wyjątkowe połączenie smaków dla prawdziwych koneserów.

Zestaw 14 (52 sztuki)

Duży zestaw dla prawdziwych miłośników sushi, zawierający 18 sztuk futomaki z krewetką w tempurze, serkiem, szczypiorkiem, piklowaną marchewką, łososiem w tempurze, tykwą, porem, sezamem, surimi, tuńczykiem, ogórkiem, 18 sztuk california maki z tuńczykiem, rybą maślaną, łososiem, sezamem, surimi, tykwą, kawiorem, łososiem, krewetką ebi, rzodkiewką, tempurą, sosem mayo oraz 16 sztuk uramaki z tuńczykiem, ogórkiem, rzodkiewką, łososiem, porem i sosem mayo. To prawdziwa uczta dla zmysłów.

Każdy z tych zestawów to nie tylko wyjątkowe doznania smakowe, ale także wygoda zamawiania online i dostawy prosto do Ciebie. Niezależnie od okazji, Nabo Sushi Rolls zapewni Ci niezapomniane wrażenia kulinarne. Zamów teraz i ciesz się smakiem Japonii, gdziekolwiek jesteś w Radomiu!